První Pořadatelská

Specialisté na pronájem vybavení pro kulturní akce a svatby

Naše rodinná firma klade velký důraz na individuální přístup k zákazníkům a jejich požadavkům.

První pořadatelská je rodinná firma se silným zázemím a vášní pro pořádání kulturních událostí. Jsme hrdí na to, že jsme si během 30 let vybudovali pověst spolehlivého a profesionálního partnera. Naše specializace zahrnuje jarmarky, kde se mísí vůně dobrot z různých koutů světa, a gastro akce, kde špičkoví kuchaři předvádějí své kulinářské dovednosti.

Dovedeme zajistit také veškeré vybavení také pro festivaly, koncerty, větší i menší kulturní akce, ale také dokážeme zajistit zázemí pro nejrůznější soukromé i firemní akce.

Jako rodinná firma jsme se v posledních letech nesmírně zamilovali do svatební tematiky. Naše stany jsou ideální pro ty, kdo hledají unikátní a nezapomenutelný prostor pro svůj velký den. 

S naším širokým sortimentem dokážeme vybavit jakýkoliv typ akce, od malých soukromých oslav až po velké veřejné události a festivaly.

Disponujeme silným zázemím a oplýváme vášní pro pořádání kulturních událostí.

Pořádáme také přehlídky lidových řemesel, kde mohou návštěvníci obdivovat ručně vyráběné umělecké předměty a poznat tradice našich předků. Pro hudební festivaly zajišťujeme kompletní zázemí, včetně technického vybavení a logistických služeb. Ať už jde o akci pro malou obec nebo velké město, jsme připraveni zajistit bezproblémový průběh slavností a koncertů. Naše zkušenosti a profesionální přístup k práci z nás dělají ideálního partnera pro pořádání jakékoliv kulturní události. 

Pronajímáme velkoprostorové stany a kompletní vybavení pro svatby.

Dokážeme pro váš velký den zajistit kompletní zázemí v podobě velkoprostorových stanů, nabízíme také kompletní svatební příslušenství, které zahrnuje vše od elegantních stolních aranžmá po svatební dekorace. V naší nabídce tak najdete vše potřebné pro vytvoření svatebního dne, který bude přesně odpovídat vašim představám a snům.

Náš hlavní cíl je pomáhat budoucím novomanželům při přípravě jejich velkého dne.

Rozumíme tomu, že zorganizovat svatbu je náročné a chceme to pro vás udělat co nejjednodušší. Ať už se jedná o zajištění ideálního zázemí, zastřešení, osvětlení nebo dokonalé dekorace, jsme tu, abychom vám všechno usnadnili a vy si mohli užívat radosti svého velkého dne. 

Nabízíme nejen pronájem vybavení, ale také kompletní servis včetně jeho dopravy, montáže a demontáže.

Naše cíle a vize jsou jednoduché – usnadnit vám přípravu vaší akce a převzít starost o technické zázemí. S námi se můžete spolehnout na to, že vaše akce bude skvělá!

Máte zájem o naše služby?

Zašlete nám předběžnou poptávku skrze poptávkový formulář – vytvoříme vám cenovou nabídku, představíme vám její detaily  a ujasníme si podrobnosti a my vše řádně naplánujeme. Po vašem odsouhlasení přistoupíme k realizaci – přivezeme vše potřebné a zajistíme hladký průběh akce.

Pro usnadnění procesu jsme pro vás připravili přehledný objednávkový formulář. Potřebujeme od vás jen několik detailů a upřesnění vašich požadavků.

Tento formulář je navržen tak, aby vás provedl všemi důležitými oblastmi, které je třeba zvážit při organizaci akce.

poptávkový formulář