Pro pořadatele akcí

Pro pořadatele akcí

organizujete kulutrní či společenskou událost?

Chystáte se uspořádat koncert, festival, veletrh nebo jarmark a potřebujete pomoci se zázemím?

Jsme tady pro vás!

Vítejte na stránkách První Pořadatelská, vašeho spolehlivého partnera pro organizaci kulturních a společenských událostí, zejména pro pronájem zázemí takových akcí.

Pokud se chystáte uspořádat koncert, festival, konferenci, oslavu, veletrh, výstavu nebo jakoukoli jinou akci, jste na správném místě. Jsme tady, abychom vám pomohli. Ve fotogalerii najdete ukázky našich dosavadních realizací.

Každý rok uspořádáme stovky akcí různých typů a velikostí.
Ve fotogalerii najdete ukázky našich dosavadních realizací.

Pro obce, města, firmy i jednotlivce dokážeme zajistit řešení hudebních, tanečních i filmových festivalů, veletrhů, jarmarků, oslav i svateb 

Naše služby jsou navrženy tak, abychom vám byli schopni zajistit zázemí a vše potřebné tak, aby vaše akce proběhla bezproblémově a abyste se mohli soustředit na to, co je pro vás prioritou.

Díky mnohaletému působení na trhu vás v rámci našich služeb můžeme propojit také s ověřenými dodavateli ozvučení, cateringu či květinové výzdoby a jiných služeb, na které můžete spolehnout.

Stany, stánky, stage, lavičky, výzdoba…

Jedním z našich klíčových prvků je široký sortiment stanů, které jsou k dispozici s variabilním příslušenstvím, jako jsou pódia, osvětlení, zvuková technika a další.

Bez ohledu na to, jaké jsou vaše požadavky, jsme schopni vám nabídnout flexibilní řešení, která splní vaše očekávání. S více než 35 lety zkušeností v oboru máme rozsáhlé znalosti a dovednosti, které vám pomohou uspořádat úspěšnou akci.

Záruka spokojenosti je základem našeho podnikání. Věříme, že pohodová a profesionální komunikace je klíčem k dosažení kvalitních výsledků.

Jak to u nás funguje?

Zašlete nám předběžnou poptávku skrze poptávkový formulář – vytvoříme vám cenovou nabídku, představíme vám její detaily  a ujasníme si podrobnosti a my vše řádně naplánujeme. Po vašem odsouhlasení, pak přistoupíme k realizaci – přivezeme vše potřebné a zajišťujeme hladký průběh akce.

Pro usnadnění procesu jsme pro vás připravili přehledný objednávkový formulář. Potřebujeme od vás jen několik detailů a upřesnění vašich požadavků.

Tento formulář je navržen tak, aby vás provedl všemi důležitými oblastmi, které je třeba zvážit při organizaci akce.

poptávkový formulář

Foto galerie